Informējam, ka šī vietne izmanto sīkdatnes. Noklikšķinot uz “Saprotu” vai pārlūkojot, Jūs turpināsiet apstiprināt savu piekrišanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot interneta pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkfailus. Lūdzu, izlasiet mūsu privātuma politiku.  

Noteikumi Saprotu

Komplekts vīriešiem + BONUS

Produkta numurs: 126+128
19,49 €

Apraksts

Komplekts vīriešiem Dušas želeja + skūšanās putas no Bioturm + BONUS 

Komplektu daudzums ir ierobežots.

Dušas želeja. Produkts "divi vienā" piedāvā visu, kas vajadzīgs Vīrietim ādas un matu mazgāšanai. Organiskais mandeļu piens un tajā esošais laktointensīvais komplekss ar tā ādai līdzīgajām sastāvdaļām aizsargā un uztur jutīgu ādu pat dušas laikā un atstāj labu sajūtu uz ādas. Augu proteīni atjauno matu struktūru no iekšpuses un nodrošina labu ķemmēšanu. Vīrišķīga smarža ar vieglu džina noti!

Bagātīgās skūšanās putas maigai un pamatīgai mitrai skūšanai ļauj perfekti slīdēt asmenim. Piemērotas gan normālai, gan ļoti jutīgai ādai, kurai pēc skūšanās ir tendence kairināšanai. Laktointensīvā aktīvā kompleksa un organiskās saulespuķu eļļas normalizējošie komponenti kopj ādu pat skūšanās laikā un nodrošina labu ādas sajūtu.